20 kwiecień 2015, 10:33:10

CAMBRIDGE DAY

Napisał: anno1

Zapraszamy do uczestnictwa w Cambridge Day. Seminarium Cambridge Day odbędzie się 27 kwietnia br. (poniedziałek) w Bibliotece UŁ, sala 302 (III piętro).

Szkolenie dla pracowników nauki i studentów rozpocznie się o godz. 12.30, a zakończy o 13.30. Po szkoleniu, dla zainteresowanych zarezerwowano czas na konsultacje indywidualne - do około 14.30.

Szkolenie nt. samych źródeł, ich różnorodności i rangi oraz sposobów ich wyszukiwania, a następnie wykorzystywania w pracy dydaktycznej i naukowej poprowadzi Pan Neil Patrick z Cambridge.

Szczegółowy program seminarium znajduje się na załączonym plakacie. Osoby posiadające urządzenia mobilne proszone są o ich przyniesienie - będzie można wykonywać ćwiczenia równolegle z prowadzącym.